4 روش برای تبدیل شدن به یک گیمر بهتر

چگونه در بازی به گیمر بهتری تبدیل شویم؟

 

همانطور که بازی خود را بهتر و مرور می کنید، ناخودآگاه چیزهای جدید زیادی یاد خواهید گرفت، مانند اینکه چقدر باید از یک هدف دور باشید تا به آن ضربه بزنید یا چقدر طول می کشد تا چیزی را جمع کنید.

هر یک از این موارد به شما کمک می کند تا هر موقعیتی را که به آن می رسید مدیریت بهتری داشته باشید، اما برای استفاده از این مهارت ها، باید تمرین کنید.

 

در اینجا 4 راه برای تبدیل شدن به یک گیمر بهتر را میخوانیم:

 

1. بازی ویدیویی را اغلب انجام دهید

 

هنگامی که از او پرسیده شد که چگونه در گیم بسیار خوب شده است، یکی از برترین ستاره های توییچ، Shroud، بلافاصله پاسخ داد که زیاد بازی می کند. او سال ها بازی کرده و ساعت ها تمرین کرده است.

سال 2014، دانشگاه پرینستون مطالعه‌ای را بر اساس نظریه مالکوم گلدول انجام داد که برای استاد شدن در هر زمینه‌ای، 10000 ساعت تمرین عمدی لازم است. که یافته های آنها ثابت کرد که در هر زمینه ای بیش از تمرین نیاز است، آنها دریافتند که تمرین مداوم 26٪ تفاوت در بازی ایجاد می کند.

در واقع، از میان تمام زمینه‌هایی که آنها تحقیق کردند، بازی منجر به تأثیر این تمرین شد.

برای اینکه بیشترین بهره را ببرید، زمانی تمرین کنید که به خوبی استراحت کرده اید و سرتان خلوت است. این به شما این امکان را می دهد که به هر جزئیات توجه بیشتری داشته باشید و حافظه ماهیچه ای را که برای پیشرفت لازم است بهبود ببخشید. مایل باشید زمان لازم را برای تسلط بر بخش های خاصی از بازی اختصاص دهید.

در حالی که تمرین به ندرت کامل می شود، همیشه به پیشرفت شما کمک می کند. برای توسعه تاکتیک های خوب، کوشا و متمرکز بمانید.

 

2. بازی با و علیه بازیکنان قوی تر

 

هنگامی که برای اولین بار شروع می کنید، برای شما مهم است که به اصول اولیه یک بازی تسلط داشته باشید. در مراحل اولیه، بازی در برابر بازیکنان قوی‌تر ضروری نیست و بسیاری از اوقات می‌توانید بازی در برابر هوش مصنوعی را یاد بگیرید.

با این حال، هنگامی که پیشرفت کردید، سعی کنید حریفانی را پیدا کنید که کمی بهتر از شما هستند و بتوانید از آنها یاد بگیرید و سعی کنید آنها را شکست دهید. همانطور که قوی‌تر می‌شوید، حریفانی را بیابید که بر جنبه‌های خاصی از بازی تسلط دارند و با آنها بازی کنید تا یاد بگیرید که چگونه به بهترین نحو با حرکات آنها مقابله کنید.

حتی اگر وارد مسابقه ای می شوید که می دانید احتمالاً شکست خواهید خورد، برای خود هدفی تعیین کنید که تا جایی که ممکن است زنده بمانید و سعی کنید هر بار که با آنها روبرو می شوید بهترین های شخصی خود را شکست دهید. بازی با بازیکنان ضعیف تر، مهارت شما را به سرعت پیشرفت نمی کند.

در صورت امکان از حریف خود بخواهید تاکتیک ها و استراتژی های خود را با شما در میان بگذارد. بسیاری مایل به کمک خواهند بود، به خصوص در موقعیت های گاه به گاه یا اگر شما محترمانه بخواهید.

 

3. از یک موس بازی خوب استفاده کنید و حساسیت آن را به روز کنید

 

مهم است که یک ماوس با کیفیت پیدا کنید که با سبک بازی و چنگ زدن شما به خوبی سر دهید. تغییرات زیادی وجود دارد، اما در نهایت به این بستگی دارد که چه چیزی برای شما در بازی خاص شما بهتر عمل می کند. لازم به ذکر است که بسیاری از متخصصان از ماوس هایی با دکمه های اضافی اجتناب می کنند. در حالی که آنها ممکن است چشمگیر یا ترسناک به نظر برسند، اغلب می توانند باعث ایجاد موانع شوند و به طور کلی غیر ضروری هستند.

تکنیک های حرکتی مختلف را تمرین کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. بسیاری از گیمرها متوجه می شوند که حرکت دادن بازوی خود به جای مچ به آنها کنترل بیشتری را در موقعیت های خاص بازی (مانند اسکن یک منطقه برای اهداف دشمن) می دهد.

در حالی که تکنیک های جدید ممکن است در ابتدا ناراحت کننده به نظر برسند، اگر متوجه شدید که آنها سطح مهارت شما را افزایش می دهند، به تمرین آنها ادامه دهید تا زمانی که به یک حرکت طبیعی تبدیل شوند.

هنگامی که تنظیمات حساسیت را پیدا کردید که برای شما بهترین کار را دارد، آن را دنبال کنید. با استفاده از یک ماشین حساب حساسیت می توانید این تنظیمات را از بازی به بازی دیگر منتقل کنید.

اطمینان حاصل کنید که میز شما از وسایل اضافی یا زباله تمیز باشد تا فضای لازم برای جابجایی صحیح وسایل را در اختیار شما قرار دهد.

 

4. از شبیه سازها یا مهارت سازها استفاده کنید

 

از روش هایی استفاده کنید که به طور خاص برای آموزش مغز و توسعه مهارت های خاص طراحی میشوند. یک ذهن متمرکز به شما امکان می دهد تا چیزها را سریعتر متوجه شوید که به شما امکان می دهد فوراً واکنش نشان دهید. چه از یک سایت ذهن‌سازی آنلاین استفاده کنید یا از کتاب‌های معماهای مختلف استفاده کنید، وقت گذاشتن برای تقویت ذهن، بسیاری از جنبه‌های زندگی شما را نیز بهبود می‌بخشد. همینطور مهارت های بازی شما را.

 

برای خواندن مقالات و آمورشات بیشتر کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *