چگونه به یک بازیکن حرفه ای در Fortnite تبدیل شویم؟

فورتنایت در سال 2017 محبوبیت زیادی پیدا کرد و یکی از پربازی ترین و پربازدیدترین بازی‌های تاریخ بوده است. این بازی رایگان از نظر بصری برای مخاطبان هدف خود جذاب است و تقریباً در هر پلتفرمی در دسترس است.

در حالی که این بازی الهام بخش بسیاری از بازیکنان برای یادگیری نحوه استریم کردن در توییچ شده است، رسیدن به درصد بالایی از بازیکنانی که می توانند وارد بازی بتل رویال شوند کار آسانی نیست. اگر می خواهید یک بازیکن طرفدار Fortnite باشید، باید انتخاب کنید که اختصاص داده شده و مایل بیشتری را پیش ببرید.

 

آنچه برای حرفه ای شدن نیاز دارید

 

مهمترین جنبه تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای، داشتن طرز فکر درست است. در اینجا چند ویژگی وجود دارد که تیم‌های درون بازی هنگام جذب اعضای جدید به دنبال آن هستند:

 

ارتباط عالی

شما و تیمتان باید مهارت های ارتباطی قوی داشته باشید تا بتوانید تیم های دیگر را شکست دهید. برای یادگیری نحوه انتقال اطلاعات مهم بازی به بقیه اعضای تیم، شات-کالینگ (shot-calling) را تمرین کنید.

 

دانش تجهیزات

دانستن بهترین سلاح‌ها برای استفاده در هر سناریو به شما یاد می‌دهد که با از بین بردن تمام حریفان خود، در نقشه حرکت کنید.

 

دانش بازی

شما باید درک کاملی از تمام جنبه های بازی، از جمله خواندن نقشه، بهترین نقاط مخفی، محل پیدا کردن غارت و موارد دیگر داشته باشید.

 

خونسرد باشید

اگر شما یا یکی از اعضای تیم بمیرید، از نظر ذهنی به هم نریزید. از اشتباهات خود درس بگیرید و یاد بگیرید که سمی نباشید.

 

ساختمان

ساختارها در فورتنایت بسیار مهم هستند. یادگیری نحوه ساخت موثر می تواند به شما برتری نسبت به حریفان بدهد.

 

الزامات Epic Games برای بازیکنان حرفه ای Fortnite

علاوه بر موارد فوق، اپیک گیمز برای حرفه ای شدن بازیکنان، حداقل شرایط لازم را نیز دارد. اینها موارد زیر است:

  • بازیکن باید حداقل 13 سال سن داشته باشد و اگر کمتر از 18 سال دارد رضایت والدین را داشته باشد.
  • اکانت باید حداقل سطح 15 باشد.
  • بازیکن باید با Epic Games رابطه خوبی داشته باشد و هیچ تخلفی در حساب خود نداشته باشد.
  • باید 2FA را فعال کرده و حساب خود را به Epid ID برای مسابقات ایمن پیوند دهد.

مراحل تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای Fortnite

 

در اینجا چندین راه وجود دارد که می توانید برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای Fortnite کار کنید:

 

1. از یک مربی حرفه ای کمک بگیرید

 

کمک گرفتن از یک مربی حرفه ای Fortnite می تواند کمک بزرگی کند. مربی خوب بازی شما را تماشا می کند و به شما توصیه های عملی در مورد چگونگی بهبود کلی می دهد.

یک مربی بازی خوب به شما کمک می کند نقشه را بهتر یاد بگیرید، استراتژی هایی را در مورد نحوه بیرون بردن افراد قبل از وقوع طوفان به شما ارائه می دهد و در مورد مکان و نحوه ساخت سازه ها به شما مشاوره می دهد.

مربی خوب به هر عادت بدی که ایجاد کرده اید اشاره می کند، به شما کمک می کند بازی را از زوایای جدید ببینید و با شما همکاری می کند تا به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید و بیشتر بازی را برنده شوید. یک مربی معمولاً به شما کمک می کند تا سریعتر پیشرفت کنید و به شما این امکان را می دهد که در رشد خود جهش داشته باشید و از سایر بازیکنانی که برای تبدیل شدن به بازیکن حرفه ای نیز تلاش می کنند عبور کنید.

 

2. رتبه بندی در بخش ها

 

روی رتبه بندی تا دسته بعدی متمرکز بمانید. به خود نقاط عطفی برای رسیدن به آن بدهید و به دنبال راه هایی برای بهبود مهارت های بازی خود در زمان مناسب باشید. رتبه بندی در بخش ها راه خوبی برای برقراری ارتباط با سایر بازیکنان ماهر است که شما را جدی می گیرند.

استریمر های حرفه‌ای را تماشا کنید، تکنیک‌های جدید را تمرین کنید و به‌روز باشید و با هر وصله بازی جدید به‌روز باشید تا مزیت رقابتی لازم برای پیشی گرفتن از رقبای خود و کسب آن امتیازهای تبلیغاتی را به شما بدهد. در حالی که حضور در بخش های بالاتر تضمینی برای انتخاب شدن شما توسط یک تیم حرفه ای نیست، شانس شما را افزایش می دهد.

 

3. شبکه با سایر بازیکنان

 

حرفه ای بودن، مهربان بودن و فروتن بودن در مواجهه با دیگران در این صنعت، شما را راه درازی می برد. احتمال بیشتری وجود دارد که مردم به شما افرادی را معرفی کنند که ممکن است به شما کمک کنند جایگاه خود را در یک تیم پیدا کنید.
تیمی را برای بازی مکرر پیدا کنید تا بتوانید به یادگیری نحوه برقراری ارتباط با دیگران و کار به عنوان یک تیم عادت کنید. سعی کنید با هم رشد کنید.

 

4. با مدیران تیم ارتباط داشته باشید

 

هنگامی که به رتبه بالایی رسیدید، با مدیران تیم ارتباط داشته باشید تا از آنها در مورد روند انتخاب خود سؤال بپرسید. مودب و محترم باشید. بسیاری از مدیران ایمیل های زیادی از بازیکنان دریافت می کنند و به اکثر سوالات پاسخ نمی دهند.

در مورد آنچه می خواهید شفاف باشید و هیچ لطف خاصی را درخواست نکنید، فقط اطلاعات را بخواهید. اگر کسی به شما پاسخ داد، از او برای وقت خود تشکر کنید.

 

5. تجهیزات خود را ارتقا دهید

 

اگرچه ممکن است به بهترین تجهیزات نیاز نداشته باشید، ارتقای ماوس، صفحه کلید و مانیتور ممکن است به شما در بهبود کلی بازی کمک کند. اگر از تجهیزات قدیمی یا ارزان‌تری استفاده می‌کنید، ممکن است حرکات شما به خوبی ردیابی نشود یا ممکن است تصاویر مهم را از دست بدهید.

برای خرید این موارد یا درخواست آنها به عنوان هدیه برای تولد یا تعطیلات خود، پس انداز کنید. هر قطعه می تواند تفاوت بزرگی در گیم پلی کلی شما ایجاد کند. ما چند پیشنهاد داریم که در این مقاله میتوانید بخوانید.

 

6. به مسابقات بپیوندید

 

پیوستن به تورنمنت ها برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای حیاتی است. رقابت با دیگران راه خوبی برای دیدن اینکه واقعا چقدر ماهر هستید و به طور کلی باید روی چه چیزی کار کنید، است. به دنبال مسابقات از طریق دبیرستان یا دانشگاه خود بگردید یا ببینید آیا می توانید شروع کنید.

از طرف دیگر، به دنبال مسابقات آنلاینی باشید که دارای سیستم رتبه بندی هستند. اگر می توانید گیم پلی خود را ضبط کنید تا بتوانید فیلم ها را مرور کنید و ببینید که چگونه می توانید در بازی های آینده پیشرفت کنید. در صورت توانایی، به مسابقاتی بپیوندید که ممکن است به شما اجازه دهد توسط متخصصان این صنعت دیده شوید.

 

7. عادات گیمر های حرفه ای را در خود گسترش دهید

 

عادات زیادی وجود دارد که بازیکن حرفه ای مجبور به یادگیری آنها شده اند. یکی از بهترین راه ها این است که مثل یک ورزشکار رفتار کنید. در اینجا چند کار وجود دارد که باید انجام دهید:

روزانه تمرین کنید – اکثر گیمرهای حرفه ای بازی خود را به صورت روزانه تمرین می کنند. این شامل تمرین مهارت های خاص، کار با تیم برای بهبود کلی و گیم پلی کلی خواهد بود.
یاد بگیرید چگونه از دست بدهید – خشم پس از هر باخت فقط انرژی و تمرکز را هدر می دهد. اگر عصبی شوید، در مسابقه بعدی خود به خوبی عمل نخواهید کرد.
تماشای استریم ها و مسابقات حرفه‌ای – یکی از بهترین راه‌ها برای دانستن نحوه عملکرد حرفه‌ای‌ها، تماشای آنها در عمل است. به دنبال استریمر هایی باشید که از طریق بازی خود صحبت می کنند تا بتوانید روند فکر آنها را یاد بگیرید.
هر چیزی را که می توانید در مورد بازی بیاموزید – این شامل به روز نگه داشتن محتوای جدید و patch notes است. بهترین (و بدترین) استراتژی ها و نحوه به حداکثر رساندن آن اطلاعات را در حد پتانسیل خود بیاموزید.

 

برای خواندن مقالات و آمورشات بیشتر کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *