چگونه در (Minecraft Dungeons (2021 به سرعت سطح خود را بالا ببریم

بالابردن سطح در Minecraft Dungeons 2021

 

افزایش سطح در اکثر بازی ها مهم است و در Minecraft Dungeons نیز تفاوتی ندارد. سیستم افزایش سطح بازی Minecraft به عنوان نوعی ارز درون بازی استفاده می شد، اما در Dungeons بسیار مهم است. این امتیاز هزینه برای افسون ها فراهم می کند و موارد دیگر را باز می کند.

انجام سریع این کار برای خوب شدن در بازی مهم است، زیرا به طور مستقیم با بهبود سلاح ها و زره ها ارتباط دارد. در اینجا چند راه وجود دارد که بازیکنان Minecraft Dungeons می توانند آن را به سرعت انجام دهند.

 

بالابردن لول در Minecraft Dungeons

 

ساده ترین راه برای بالا بردن سطح در Minecraft Dungeons این است که فقط بازی را انجام دهید. XP می تواند و به صورت غیرفعال جمع آوری می شود و افزایش سطح به طور طبیعی اتفاق می افتد، اگرچه این سریع ترین روش نیست.

از سوی دیگر، کسانی که می‌خواهند سریع‌تر سطح خود را بالا ببرند، می‌توانند از چند نکته و ترفند برای تسریع روند استفاده کنند.

 

در اینجا چند مورد از بهترین روش ها برای کسب XP در Minecraft Dungeons آورده شده است:

 

دشمنان را بکشید

درست مانند Minecraft معمولی، اکثر اوباش کشته شده XP را کاهش می دهند و در هنگام بالا رفتن اهمیت دارد.

 

 حالت داستان بازی

داستان یک راه عالی برای کسب XP است. چالش‌ها و اهدافی برای تکمیل وجود خواهد داشت که به XP جایزه می‌دهد و آن را به روشی سریع‌تر از سایر حالت‌های بازی تبدیل می‌کند.

 

رئیس‌ها را شکست دهید

Boss بزرگترین منبع XP در Minecraft Dungeons هستند. کشتن آن‌ها سخت است، اما قطعا ارزش تلاش را دارد.

 

در کمین‌ها زنده بمانید .

بازیکنان گاهی اوقات به دام می‌افتند، و اگر فقط به بازی ادامه دهید، زنده ماندن بسیار مهم است. با این حال، XP زیادی نیز با کشتن اوباش به دست خواهد آمد. همچنین برای عبور از کمین، XP جایزه دریافت خواهد کرد.

 

ارتقاء سطح در Minecraft Dungeons بهترین راه برای بازیکنان است تا تجهیزات خود را بهتر و قدرتمندتر کنند. همچنین امتیازات مسحور کننده ای را می دهد که در درجه اول صرف ارتقاء سلاح ها، تقویت زره یا باز کردن توانایی ها و افکت های جدید می شود.

 

برای خواندن مقالات و آمورشات بیشتر کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *