10 نکته و ترفند که باید قبل از اجرای بازی خارق العاده God Of War بدانید

God of War یک بازی خارق‌العاده است که دارای دنیای وسیعی است که میزبان داستانی صمیمی و شگفت‌آور است. در بررسی God of War خود، به آن پنج ستاره دادیم و آن را مطالعه موردی برای صنعت بازی‌های در حال رشد نامیدیم و قلب، هنر و استعداد بصری آن را تحسین کردیم. کاوش در دنیای نورس در بازی لذت بخش است. بسیاری از لذت ها از کشف اسرار آن بر اساس شرایط شما ناشی می شود. با این حال، اگر در تلاش هستید تا با گیم پلی God of War کنار بیایید، در اینجا ده نکته ضروری برای شروع ماجراجویی آورده شده است.

 

نکته 1: همه جا را کاوش کنید

God of War در طراحی جهانی خود به بازی هایی مانند Dark Souls نزدیک تر است تا Skyrim. شما نمی توانید فقط در یک جهان باز پرسه بزنید، بلکه باید در زمینه های پیچ در پیچ و جعبه پازل متعدد آن مذاکره کنید. مسیر رسیدن به یک هدف عموماً ساده خواهد بود. با این حال، ما شما را تشویق می‌کنیم که وقت خود را صرف کنید و به گوشه‌ها و گوشه‌های بازی بپردازید – اینجاست که پازل‌هایی را پیدا خواهید کرد که به صندوق‌هایی پر از مواد مفید منتهی می‌شوند.

 

نکته 2: از تاقچه ها به نفع خود استفاده کنید

در اوایل، نبرد با بیش از چند دشمن می تواند طاقت فرسا شود. از محیط خود آگاه باشید و ببینید آیا تاقچه هایی وجود دارد که بتوانید از آنها به نفع خود استفاده کنید. هل دادن یک دشمن از ارتفاع زیاد معمولاً آنها را فوراً می کشد و از تلاش شما برای تقسیم یا دو نیم کردن آنها صرفه جویی می کند.

 

نکته 3: پرتاب تبر دوست شماست

تبر لویاتان شما می تواند در هر دو حمله سبک یا بزرگ پرتاب شود. این حرکت برای بقا در ساعات آغازین بازی God of War ضروری است و به شما امکان می‌دهد قبل از بستن فضا برای پایان دادن به کشتار، آسیب‌های قابل توجهی وارد کنید. یک پرتاب عظیم همچنین دشمنان خاصی را در جای خود منجمد می کند، که می تواند برای کنترل جمعیت مفید باشد در حالی که با مشت خود بر روی دراگر فقیر (موجود مرده ای از اساطیر نورس) قدم می زنید. ارتقاء پرتاب‌های Leviathan Axe یکی از مزایای با ارزش‌تر برای دریافت در اوایل بازی است و ارزش سرمایه‌گذاری XP را دارد.

 

نکته شماره 4: فلش ها (Arrows) نیز دوستان شما هستند

آترئوس دارای تعداد نامحدودی از فلش ها است، اگرچه چند لحظه طول می کشد تا دوباره تولید شوند. عادت کنید که مربع روی دسته بازی را فشار دهید تا به سمت دشمنان شلیک کنید، همزمان با ضربه زدن به آنها با تبر یا مشت لویاتان یا استفاده از فلش ها برای منحرف کردن حواس آنها در هنگام مقابله با دیگر حریفان. یکی از مفیدترین ویژگی‌های فلش‌ها، توانایی آن‌ها برای اضافه کردن آسیب‌های Stun است که دشمن را حتی قبل از اینکه انگشتی روی آن بگذارید، آسیب‌پذیر می‌کند.

 

نکته 5: طفره رفتن و طفره رفتن راحت را انجام دهید

کریتوس در ضرب و شتم هیولاها در God of War مهارت دارد، اما زمان‌بندی جاخالی‌ها و پاری‌های شما بر اساس ریتم مبارزه است. این رویکرد به اندازه دارک سولز (Dark Souls) نابخشودنی نیست. شما هنوز هم دوست دارید که بدانید چه زمانی باید در محدوده دشمنان باشید و از آن خارج شوید. همچنین، دقت بلوک های زمان بندی شده به مبارزه با حملات کمک می کند. بهترین کار این است که مانورها را در اوایل بازی یاد بگیرید، زیرا مینی باس‌ها بعداً بدون تسلط بر اینکه چه زمانی طفره می‌روند، تقریباً غیرممکن می‌شوند.

 

نکته 6: برای حل معماها خیلی دور نشوید

یکی از معماهای مورد علاقه God of War شامل باز کردن قفل سینه ها با شکار رون ها است. اگر در عرض چند دقیقه رونهای آبی درخشان را نبینید، احتمالاً جستجوی خود را بیشتر و بیشتر و بیشتر و بیشتر می‌کنید. اگر در جستجوی یک رون درخشان به منطقه دیگری سرگردان شده اید، خیلی دور شده اید.

 

نکته 7: در مورد حملات Runic تاکتیکی باشید

ابتدا به یاد داشته باشید که XP می تواند حملات رانیک را ارتقا دهد. فراموش کردن این مزیت آسان است زیرا آنها در قسمتی متفاوت از مهارت های شما در منو قرار دارند. ثانیاً، این حرکات قدرتمند را برای موقعیت‌های مختلف تغییر دهید. به عنوان مثال، برخی از اقدامات برای کنترل جمعیت بهتر است، در حالی که برخی دیگر ممکن است حملات را به سمت یک حریف هدایت کنند. همچنین، در نظر بگیرید که آیا حرکت جنگی فاصله بین شما و دشمن را می‌بندد یا خیر.

 

نکته شماره 8: افسون ها را بر اساس تناسب با انواع دشمن انتخاب کنید

در اوایل بازی، احتمالاً فقط چند اسلات بهبود در زره خود خواهید داشت، اما زمانی که ارتقاء را شروع می کنید، می توانند به سرعت ایجاد شوند. به یاد داشته باشید که هر چند وقت یکبار پیشرفت های خود را بررسی کنید و مواردی را که در برابر حملات عنصری خاص یا انواع خاصی از دشمنان محافظت می کنند را به خاطر بسپارید. برای مثال، اگر با الف های زیادی مبارزه می کنید، ممکن است به کاهش آسیب الف ها کمک کند.

 

نکته 9: از بازگشت به دشمنان دشوار بعداً احساس بدی نداشته باشید

God of War شما را با مناطق زیادی اذیت می کند که تا اواخر بازی، به سبک Metroidvania، نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید. بازی همچنین احتمالاً دشمنان سختی را به دنیای خود می‌اندازد که با یک ضربه شما را می‌کشند مگر اینکه در سطح خاصی باشید. شما بیش از هر زمان که خواستید آنها را امتحان کنید و آنها را به عهده بگیرید، اما اگر نتوانستید آنها را شکست دهید، احساس شکست نکنید. وقت خود را بگذرانید، در بازی جلوتر بروید، و همیشه می‌توانید زمانی که قدرتمندتر هستید بازگردید تا به آنها نشان دهید رئیس کیست.

 

نکته 10: توقف کنید و گوش دهید

یکی از بهترین چیزهای God of War گفتگوی کریتوس، آترئوس و بسیاری از شخصیت های دیگر است. اگر به جای آویزان شدن در اطراف آهنگرها و در قایق خود، از یک مکان به مکان دیگر عجله کنید، می توانید این الگو را به راحتی از دست بدهید یا کوتاه کنید. وقت خود را صرف کنید و به داستان ها گوش دهید – آنها واقعاً دنیای بازی را می سازند.

 

برای خواندن مقالات و آمورشات بیشتر کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *