بازی Memory lane از دنیای جذاب مارول

Memory lane / خط حافظه

(Image credit: Square Enix)

 

بازی Memory lane در هر اتاق، آیتم های مختلفی متعلق به هر یک از نگهبانان را خواهید یافت.

برخی از آن‌ها قابل تعامل هستند، کلیدهایی برای باز کردن اطلاعات جدید و بینش شخصیت‌هایی که زمان زیادی را با آنها در سرتاسر نگهبانان کهکشان مارول سپری خواهید کرد. با قدم گذاشتن در اتاق گامورا به عنوان Star-Lord، او به سرعت پشت سر شما ظاهر می شود و می پرسد که چرا در فضای او هستید. اما به جای توهین، در نهایت در مورد رابطه او با تانوس و چیزهایی که او در طول جنگ کهکشانی از سر گذرانده صحبت می کنید که همه این شخصیت ها از سر گذرانده اند.

پاتریک فورتیر، کارگردان ارشد گیم‌پلی، توضیح می‌دهد:

«این یک داستان اصلی در بازی ما نیست، اما ما باید آن [پس‌زمینه] را توسعه می‌دادیم و شما باید رابطه بین این شخصیت‌ها را درک کنید. “چگونه ملاقات کردند، چگونه تحت تاثیر جنگ قرار گرفتند…”

واضح است که اینها نگهبانانی هستند که خیلی چیزها را پشت سر گذاشته اند. شکننده و آسیب‌دیده هستند، و اگرچه طنز وجود دارد، اما لطافت و حساسیتی نسبت به مکالمه‌هایی که با آن‌ها در میلانو خواهید داشت وجود دارد که بیشتر شبیه به پویایی تیم در فیلم Guardians of the Galaxy 2 است. . همانطور که شما در بازی حرکت می کنید، میلانو بیشتر و بیشتر ریزه کاری ها و آیتم های بیشتری را از سفرهای تیم به دست می آورد و به شما امکان می دهد بیشتر در شخصیت های منحصر به فرد آنها غوطه ور شوید.

 

(Image credit: Square Enix)

ژان فرانسوا دوگاس، مدیر خلاق ارشد، همچنین می‌افزاید: «آن‌ها داستان‌های پس‌زمینه متفاوتی دارند، تجربیات زندگی متفاوتی دارند، اما همه شان احساس از دست دادن مشترک دارند – چیزی را از دست داده‌اند. آنچه آنها در ابتدای بازی با Guardians دارند بیشتر شبیه شرکای تجاری است، اما آنها در اعماق درون خود می دانند که این نزدیک ترین چیزی است که نسبت به یک خانواده واقعی دارند، و آنها در طول بازی آن را بیشتر کشف کرده و در آغوش خواهند گرفت.

پس از گذشت حدود چهار ساعت از بازی، پس از فرار از قلعه، بانوی هلندر، به نگهبانان ملحق می‌شود، زیرا آنها برای پرداخت جریمه هنگفت به ایستگاه Nova Corps می‌روند. اما، همانطور که می‌توانید از میان گروهی با چنین اخلاقی تصور کنید، همه آن‌ها از انجام کار درست با توجه به خواسته‌های پلیس فضایی خوشحال نیستند. بنابراین جو میلانو در بهترین حالت متشنج و در بدترین حالت در آستانه انفجار است.

 

او همچنین افزود: زمانی که من در پیش ماموریت میلان سپری کردم، در آن زمان به همان اندازه برای یادگیری در مورد این شخصیت ها بود، به همان اندازه که سعی کردم تا حدودی اوضاع را پراکنده کنم. می‌توانید امتیازات نگهبانان را در نیمکت‌های کار با استفاده از اجزایی که در طول مأموریت جمع‌آوری می‌کنید، ارتقا دهید، که حرکات یا سلاح‌هایی را که نگهبانان از قبل دارند – مانند سپرها، سلامتی، تقویت می‌کنند. شما همچنین دارای نقاط توانایی هستید که می توانید از آنها در بازی Memory lane برای باز کردن قفل حرکت های جدید برای هر نگهبان استفاده کنید که می توانید در هر نقطه آن را مجهز کنید.

 

آن‌ها داستان‌های پس‌زمینه متفاوتی دارند، تجربیات زندگی متفاوتی دارند، اما همه آن‌ها این حس از دست دادن مشترک را دارند

ژان فرانسوا دوگاس

برای خواندن مقالات و آمورشات بیشتر کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *