چرا ویدیو گیم Ride 4 PS5 بسیار واقعی به نظر میرسد

توسعه دهندگان مسابقه موتور سیکلت PS5 Ride 4 به دلیل واقعی بودن عجیب و غریب این بازی خوشحال هستند.

 

ویدیو Ride 4 منظر اول شخص یک سوارکار را نشان می دهد که در یک روز بارانی در حومه شهر آرام مسابقه می دهد و تشخیص آن از زندگی واقعی واقعاً دشوار است. در 19 سپتامبر در کانال یوتیوب Joy Of Gaming آپلود شد و تا زمان نگارش این مقاله نزدیک به 3.5 میلیون بار مشاهده شد، به همراه نظرات و واکنش‌های بیشتر در سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی.

 

دید توسعه دهنده بازی نسبت به واقعی بودن تصاویر

توسعه‌دهنده ایتالیایی Milestone Ride 4 (و همچنین تمام بازی‌های قبلی سری Ride را که در سال 2015 شروع شد) و Michele Caletti، تهیه‌کننده اجرایی در گزارشی گفت که دیدن ساخته استودیو آن ها در تمام گوشه و کنار اینترنت “بسیار خوشحال کننده” بود.

کالتی می‌گوید: «از آنجایی که این همان بازی‌ای است که ما انجام می‌دهیم، و اکنون ماه‌هاست که بازی می‌کنیم، بنابراین می‌دانستیم که کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد، اما دیدن زمانی که فردی ناآگاه آن را کشف می‌کند، همیشه جذاب است. “این اتفاق سال ها پیش با اولین راید اتفاق افتاد، مردم بحث می کردند که آیا واقعی است یا خیر. حالا دوباره اتفاق می افتد و حتی برخی از افراد مشهور این صنعت اظهار نظر می کنند، آن را تحسین می کنند، و این واقعا زیباست.”

کالتی توضیح داد که این ویدئو پدیده خاصی را نشان می دهد که می تواند زمانی رخ دهد که یک بازی از آستانه “تشخیص واقعیت” عبور کند. او می‌گوید که بسیاری از کارها توسط دوربین خاصی که در ضبط مجدد استفاده می‌شود انجام می‌شود: این حالت منظره‌ای را که از دوربین نصب شده روی کلاه ایمنی راننده دریافت می‌کنید تکرار می‌کند، و در حالی که آنقدر لرزان و ناپایدار است که آن را بسیار شبیه به یک ویدیو واقعی تبدیل میکند.

کالتی می‌گوید: «روشنایی را اضافه کنید، با آن هوای بارانی زیبا، محیط واقعی را اضافه کنید، و تمام. “یکی از مواد را از دستور غذا حذف کنید، کار نمی کند.”.

کالتی تأیید کرد که Ride 4 از زمان پخش ویدیو شاهد “افزایش قابل توجهی در فروش” بوده است. هدف بصری بعدی Milestone این است که از آستانه تشخیص واقعیت به طور منظم در مجموعه کامل بازی های مسابقه ای خود که شامل سری های MotoGP، Supercross و MXGP نیز می شود، استفاده کند.

 

برای خواندن مقالات و آمورشات بیشتر کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *